Rozšírené
Prihlásiť sa
0,00€
0 položiek

Silná zákaznícka podpora

S vyhľadávaním Vám pomôžeme v chate aj telefonicky

Originálne diely

Ak ste nenašli náhradu za Váš diel, kontaktujte nás a my Vám dodáme originál takmer na všetky značky

Rýchle dodanie

Prepravné 5€, pri objednávke nad 150€ je prepravné zdarma

Verzia pre tlač Odporučiť priateľovi

SCOOTER CAMP 2015 informácie

Priatelia v skútri a dvoch kolies, radi by sme Vás aj tento rok pozvali, na  v poradí už 10-ty ročník Celoslovenského stretnutia skútrov pod názvom Scooter Camp 2015, ktorí sa uskutoční v krásnej lokalite rekreačné zariadenie Poniklec, za dedinkou Hronec (smer Osrblie),  v srdci Nízkych Tatier. 

Táto akcia spája skútristov všetkých značiek a kubatúr z celého Slovenska, ale už aj skútristov z Česka. Je predovšetkým o ľuďoch ,  stretnutiach a nových priateľstvách, ktoré tu vznikajú a tvoria nezabudnuteľnú atmosféru počas prvého augustového víkendu.  

 Ako organizátori sme srdcom skútristi, a tak o zábavu a víkendový program pre vás, mnohých už našich priateľov a ďalších nových skútristov bude náležite postarané. 

Za zmienku stojí účasť ,,50-tkovej úderky" ktorá dala minulý rok  Do Chorvátska na poldeci a dokopy sa dali práve na Scooter campe 2014
a ich mini foto prezentácia s komentárom
Neodmysliteľnou súčasťou zrazu bude aj spoločný výjazd, ktorý sa uskutoční v sobotu  1.8.2015 o 11:00 a bude mať cca 70km krásnou prírodou Nízkych Tatier s návštevou jaskyne v Bystrej. 
V sobotu štartuje z campu aj 2 členná skupina z ČR, ktorí idú na skútroch k Aralskému jazeru.  Taktiež je tradične pripravených kopa cien od našich sponzorov pre menší sútaže ale aj tombolu. Na spestrenie je večer pripravené karaoke


Akcia sa uskutoční 31.7.-2.8.2015 v lokalite RZ Poniklec - Hronec / Osrblie

Pre tých čo túto akciu ešte nezažili , odporúčame pozrieť minuloročné videoUbytovanie v chatkách 6 miestne, niektoré 7 . Chatiek je 12ks 
cena 55€  / chata-noc  

rezervacie chatky: camp(a)scooter-tuning.sk 

Ubytovanie stanové miesto - max 4-5 stanov , poplatky a podmienky nacamp(a)scooter-tuning.sk 
aktuálny stav chatiek k 8.7.2015 - červené obsadené
Ubytovanie priamo v hlavnej budove zariadenia kde je bunkový systém tj. 3 izby 2-3 posteľové na jedno sociálne zariadenie. 


prípadne 3izb. apartmán 
(fotky dole) 
cena 12e osoba
rezervacie iba pre hotelsrogon.poniklec(a)stonline.sk


V hlavnom zariadení možnosť raňajok - 3,50€ osoba

V okolí je reštaurácia - koliba , a ďalšie ubytovacie zariadenie drotár. 
Priamo v obci Hronec je obchod + pekáreň.Verím že sa zídeme aj tento rok v minimálne tak ,,mocnej" partii ako po uplynulé roky, tešíme sa na všetkých! 


Žiadne hodnotenie. Hodnotiť.

© 2014 Scooter-tuning.SK, všetky práva vyhradené


Scooter-tuning.SK - predaj náhradných a tuningových dielov pre motocykle - bezpečný nákup, najlepsšie ceny, doprava zdarma nad 150€, rýchla dodacia doba. On-line konzultácie. Obchod s tradíciou a históriou.


0908 16 77 80
denne 9:00-15:30      shop@scooter-tuning.sk